Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
 
Aktualności

Pożegnanie przechodzących na zaopatrzenie emerytalne.

        W czwartek 27 lutego 2019 r. w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Kozienicach odbyła się zmiana służby, w której uczestniczyli po raz ostatni mł. bryg. Krzysztof Kowalczyk – dowódca JRG, asp. sztab. Bogdan Konarski- dowódca zmiany, st. ogn. Grzegorz Kurek – starszy operator sprzętu specjalnego przechodzący z dniem 27 lutego na zaopatrzenie emerytalne. 
Następnie rozpoczęła się oficjalna uroczystość, na której odczytane zostały decyzje Komendanta Głównego PSP i Komendanta Powiatowego PSP w Kozienicach w sprawie zwolnienia ze służby w Państwowej Straży Pożarnej wymienionych strażaków. Zastępca dowódcy JRG – mł. bryg. Daniel Jastrzębski w kilku słowach przedstawił drogę służbową odchodzących a zastępca Komendanta Powiatowego bryg. Paweł Potucha podziękował za wysoki poziom zaangażowania i zdyscyplinowania, wzorowe wypełnianie swoich obowiązków wykraczających niejednokrotnie poza zakres czynności oraz zaangażowanie i przekazywanie wiedzy i nabytego z wiekiem doświadczenia w rzemiośle pożarniczym młodym pokoleniom strażaków.
Na zakończenie uroczystości Komendant Powiatowy PSP w Kozienicach mł. bryg. Kamil Bieńkowski serdecznie podziękował za całokształt ich długoletniej służby zawodowej na rzecz rejonu i powiatu kozienickiego i w dowód uznania za sumienną i rzetelną pracę wręczył pamiątkowe grawery.

2019-03-08
 
...powrót
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kozienicach
26-900 Kozienice, ul. Nowy Świat 3
tel. (048) 611-78-98, fax (048) 611-78-88
e-mail:kozienice@mazowsze.straz.pl